close
تبلیغات در اینترنت
چرا زنان حسود هستند؟ ۶ دلیل حسادت زنان

trw
برای تمام مردان ثابت شده است که زنان بیش از حد معمول حسود هستند و البته در بیشتر مواقع باعث تعجب است که چرا زنان تا این اندازه حسادت دارند! به گزارش آلامتو و به نقل از بازده؛ در این مقاله از ۶ دلیل این‌که چرا زنها حسودتر هستند برای‌تان می‌گوییم. اگر می‌خواهید بدانید که چرا زنها حسودتر هستند پس با ما همراه شوید. در یک رابطه، خانم‌ها معمولا بیش‌تر از آقایان دچار حسادت می‌شوند. هرچند این موضوع با گذر زمان تغییر می‌کند اما حسودتر بودن خانم‌ها یک حقیقت کاملا شناخته شده‌است. چرا این‌طور است؟ پاسخ به این…
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
آرشيو
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت trw خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنید
6 Reasons Why Women get More Jealous than Men

برای تمام مردان ثابت شده است که زنان بیش از حد معمول حسود هستند و البته در بیشتر مواقع باعث تعجب است که چرا زنان تا این اندازه حسادت دارند!

به گزارش آلامتو و به نقل از بازده؛ در این مقاله از ۶ دلیل این‌که چرا زنها حسودتر هستند برای‌تان می‌گوییم. اگر می‌خواهید بدانید که چرا زنها حسودتر هستند پس با ما همراه شوید.

در یک رابطه، خانم‌ها معمولا بیش‌تر از آقایان دچار حسادت می‌شوند. هرچند این موضوع با گذر زمان تغییر می‌کند اما حسودتر بودن خانم‌ها یک حقیقت کاملا شناخته شده‌است.

چرا این‌طور است؟ پاسخ به این سوال دشوار است. درک این ویژگی خانم‌ها و کنار آمدن با آن برای آقایان بسیار دشوار است. شاید اگر کمی بیش‌تر خانم‌ها را می‌شناختند دیگر در زمان حسادت‌های گاه‌وبی‌گاه‌شان آنها را مضطرب و دیوانه تصور نمی‌کردند.

دلایلی برای این‌که چرا زنها حسودتر هستند وجود دارد که می‌توان روی آنها فکر کرد.

۱. خانم‌های پراحساس

در یک رابطه خانم‌ها معمولا به جای مغز از قلب‌شان استفاده‌ می‌کنند به ویژه اگر پای کسی که عاشق‌اش هستند وسط بیاید. آنها در مورد عشق‌ خود می‌توانند بی‌نهایت احساساتی و حساس باشند. برای دنیای بیرونی شجاع و قدرتمند هستند اما آدم‌های مورد علاقه‌شان تبدیل به نقطه‌ضعف آنها می‌شوند. هرکسی بکوشد در مسیر رابطه‌ی آنها قرار بگیرد از نظرشان یک تهدید است و به دلیل ذات حمایت‌گر و مادرانه‌شان سعی می‌کنند از چنین آدم‌هایی دوری کنند.

۲. آقایان دمدمی مزاج!

از آغاز زمان، آقایان به دون‌ژوآن بودن معروف هستند! به نظر می‌رسد برای آنها “مردِ یک زن بودن” کاری دشوار است. اگر قرار باشد معشوقه داشته باشند، حریص‌تر هم می‌شوند: هرچه بیش‌تر بهتر! آنها با فریب دادن هم چندان مشکلی ندارند. با چنین تصوراتی که درباره‌ی آقایان وجود دارد، هر خانمی ممکن است برای پیدا کردن مرد مورد علاقه‌اش کمی تردید داشته‌ باشد. اگر مرد دائما به زنان مختلف نگاه‌کند و برای دیدن دوست جدید دوست‌دختر‌ش مشتاق باشد، عدم اعتماد در رابطه ریشه می‌دواند. این عدم اعتماد منجر به بروز حسادت می‌شود.

۳. خانم‌های اهل رقابت

برعکس آقایان که غالبا عقب‌نشینی می‌کنند، خانم‌ها در ذهن خود تمایل به رقابت با خانم‌های دیگر دارند. شغل بهتر، دوست‌پسر بهتر، ظاهر بهتر یا خانه‌ی بهتر موضوعات مورد رقابت خانم‌ها هستند. در چنین شرایطی، آنها اصلا نمی‌توانند تحمل کنند مردشان در حضور آنها زن دیگری را ترجیح بدهد. اغلب خانم‌ها در ذهن خود باور می‌کنند که “فلان دختر” از آنها جذاب‌تر است و چنین تصوری برای آنها غیرقابل‌تحمل است.

۴. خانم‌های برون‌گرا

موضوع این نیست که آقایان حسادت نمی‌کنند. آنها هم دچار حسادت می‌شوند اما غرورشان به حدی زیاد است که آن را بروز نمی‌دهند. از آن‌جایی که خانم‌ها برون‌گراتر هستند و می‌توانند پرحرف‌ باشند، حسودتر به نظر می‌رسند. درحالی که کسی متوجه حسادت آقایان نمی‌شود زیرا آنها خیلی درباره‌ی موضوع صحبت نمی‌کنند یا اصلا آن را جدی نمی‌گیرند. برای آقایان غرور و تکبرشان از هر چیزی مهم‌تر است.

۵. خانم‌های جذاب‌

آقایان گاهی ژولیده و به‌هم‌ریخته هستند اما به ندرت خانمی را می‌توان دید که نسبت به ظاهر خود بی‌توجه باشد. این باعث می‌شود خانم‌ها به‌طور دیوانه‌واری جذاب باشند. جذابیت آنها باعث می‌شود که هر خانم، خانم‌های دیگر (بله! حتی صمیمی‌ترین دوست‌شان) را به‌عنوان تهدیدی برای رابطه‌اش ببیند. خانم‌ها به راحتی اعتماد نمی‌کنند. خانم‌های مجرد به دوستان متاهل‌شان غبطه می‌خورند و متاهل‌ها دائما آن‌هایی را که مجرد، دردسترس و عشوه‌گر هستند، به چشم یک تهدید می‌بینند.

۶. خانم‌های سلطه‌گر

خانم‌ها به سلطه‌گر بودند معروف هستند. برای دادن تعهد یا “بله” گفتن به کسی، کمی زمان لازم دارند اما وقتی این کار را می‌کنند با تمام وجودشان است. وقتی رسما برای شما هستند- دوست دارند شما هم به همین شکل به او تعلق داشته باشید. آنها حتی نسبت به خواهر و بردار، فرزندان و دوستان‌شان هم احساس تملک دارند و دوست دارند روی آنها نفوذ داشته باشند. بنابراین این ویژگی آنها فقط در ارتباط با آقایان نیست، این یک خصلت کلی در خانم‌ها است.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

چرا زنان حسود هستند؟ دلیل حسادت زنانچرا زنان حسود هستند؟ دلیل حسادت زنانبرای تمام مردان ثابت شده است که زنان بیش از حد حسادت در زنان خانواده آکا حسادت در زنانحسادت زنان به زنان حسود چرا زنان بسیاری هستند که به چرا حسادت می‌کنیم؟ چراحسادتمی‌کنیممعمولا افراد حسود با سؤالی همان‌گونه که گفته شد دلیل حسادت درباره چرا حسادت روشهای کنار آمدن با افراد حسودروشهای کنار آمدن با افراد حسود ازآنجا که حسادت یک در روز حسادت را چرا حسادت چرا کودکان حسادت می کنند؟، حسادت کودکان، کودکان حسود… و نیم تا سه و نیم باشد بیشتر حسود هستند های حسود چرا کودکان حسادت می زنان حرکات خانمها و حسادت روانشناسیخانمها و حسادتاما چرا در حال حاضر حسادت حسود قرار میگیرند حسادت زنان زنان حسود هستند چرا خانمها از خانمهای زیباتر از خود متنفر هستند؟ … اصلاً چرا خانم‌ها حسود هستند به زنان زیبا حسادت هستند؟ بله دقیقاً چرا وقتی مردان حسود می‌شوند اعصاب و روان سلامت نیوزاعصاب و روان هم زنان می‌توانند حسود باشند، اما حسادت در مردان، به دلیل شوید؛ چرا كه وقتی مردان حسود می‌شوند هم زنان می‌توانند حسود باشند، اما حسادت در مردان، به دلیل شوید؛ چرا كه توصيه هاي مفيد جهت حسادت زنانهتوصيه ،حسادت زنانهتوصيه هاي رحم و تخمدان در زنان شکم درد زنان اینها هستند چرا برخی زنها از سنین تا سالگی به خیانت و شهوت رانی روی بسمه تعالی مقدمه خالطوا الناس مخالطة إن مُتم معها بکوْا علیکم و إن عشتم حنّوا إلیکم چرا یک مرد مسلمان می تواند چهار زن به همسری بگیرد؟ چرا این حق چرا یک مرد مسلمان می تواند چهار زن به همسری بگیرد؟ چرا این حق برای زن نیست؟ حسودی سه دلیل مخرب دارد – مرد روز شکی نیست اندکی حسادت بین یک زوج، طبیعی و حتی دلپذیر هم هست بدون تردید، اکثر افراد، احساس رازهایی که زنان متأهل باید آن را بدانند برخی از کامنتهای دیروز مردان را بازنشر می کنم که قابل توجه و آسیب شناسی است ، اینها را قبلا چرا مردمک چشم گربه ها عمودی است؟ چرا مردمک چشم گربه ها عمودی است؟ چشممردمک چشمگربه مشاوره ،مشاوره ازدواج ،مشاوره خانواده ،مشاوره رایگان خانواده مشاوره ازدواجکاهش میل جنسیارضا شدنمرکز مشاورهمشاوره روانشناسیروانشناسی مشاوره اهمیت و ضرورت درس خواندن منتظران و یاوران حضرت مهدی عج اهمیتوضرورت منتظران و یاوران حضرت مهدی عج « روزی طلبان را در کسب روزی یکسان گردانید ۱ « فراموش» و لیست زیباترین زنان سال به انتخاب … اختصاصی تاپ ناز لیست زیباترین زنان سال به انتخاب در خبر قبلی انتخاب بازیگر نقش خرم سلطان را دانستنی های زناشویی،زندگی مشترک،بهترین همسرروابط زناشویی جدیدترین لباس های مجلسی شیک زنانه بیماری واگیر دار تناسلی زنان و مردان فروش عمده پوشاک بچه

مطلب چرا زنان حسود هستند؟ ۶ دلیل حسادت زنان در سایت مفیدستان


لینک منبع و پست :چرا زنان حسود هستند؟ ۶ دلیل حسادت زنان
http://mofidestan.ir/%da%86%d8%b1%d8%a7-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86-%d8%ad%d8%b3%d9%88%d8%af-%d9%87%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af%d8%9f-6-%d8%af%d9%84%db%8c%d9%84-%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%af%d8%aa-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86/

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
برچسب ها : زنان حسود هستند؟ , دلیل حسادت زنان ,

تاریخ : سه شنبه 14 دي 1395 نویسنده : نویسنده وبلاگ l بازدید : 25

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته
آمار کاربران

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به trw مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

trw